Сьогодні апеляційний суд Луганської області у місті Северодонецьк скасував попередній вирок Рубіжанського міського суду та відправив справу «народного месника» Володимира Козюберди, про яку ми вже нещодавно писали, на повторне розслідування на стадії підготовчого засідання. Самого Володимира випустили з-під варти прямо у залі суду під нічний домашній арешт протягом двох місяців, що можна вважати великою перемогою громадськості. Суд визнав, що справа велась з чисельними порушеннями та прийняв вагомі аргументи, надані адвокатами.

Ми будемо слідкувати за повторним розглядом справи, адже за те, на що відважився Володимир, варто давати нагороди, а не терміни у в’язниці. Сподіваємось, що правоохоронні органи та СБУ врешті звернуть увагу на причини, які змусили «народного месника» до таких рішучих дій. А саме – діяльність місцевих сепаратистів на початку так званої «руской вєсни» у 2014 році, через що загинули українські військовослужбовці.

Також нагадуємо, що Соціал-Національна Асамблея готова й надалі підтримувати патріотів та політв’язнів, яких влада судить за єдиний злочин – любов до Батьківщини.