Раніше пересічний українець чув про теракти тільки з екранів телевізорів. Нас шокували «11 вересня», «Норд-Ост» та інші події, які відбувались десь далеко. Ніхто не думав, що тепер слово «теракт» так широко ввійде до вжитку та перестане бути чимось таким, що нас не стосується. Тепер теракти відбуваються на вулицях наших, а не чужих міст. Тепер кожен, просто йдучи з роботи або навчання, може стати жертвою раптового вибуху або стрілянини.

27 червня в Києві злетіло в повітря авто полковника Головного управління розвідки Максима Шаповала, внаслідок чого він загинув. 31 березня в Маріуполі вибухом було вбито контррозвідника СБУ Олександра Хараберюша. У вересні прямо в центрі столиці на Бесарабці було підірвано автомобіль, у якому знаходився Тимур Махаурі, чеченець, що брав участь в АТО на боці України. Декілька днів тому – скоєно замах на Народного депутата Ігора Мосійчука, наслідком чого стала загибель декількох людей, включно з його охоронцем. Вчора – розстріляно автомобіль з чеченськими добровольцями, в якому їхали Аміна Окуєва, яка загинула на місці, та її чоловік Адам Осмаєв, який отримав поранення і знаходиться в лікарні.

В більшості згаданих випадків немає навіть підозрюваних, що свідчить про високий рівень виконавців. У нас нема жодних сумнівів, що за організацією цього стоять люди, які знаходяться в Кремлі. Спочатку Україну намагались поставити на коліна, потім – знищити фізично. Після невдалих спроб Московія перейшла до своєї улюбленої методики ведення війни – залякування та диверсій в глибокому тилу. Проте, залякати нас не вийде. Українці звикли віками боротись за свою свободу, прикладів чого наша історія знає чимало, та віддавати її ми не збираємось. З початку Майдану було очевидно, що вирватись з пазурів Москви так просто не вийде, і доведеться платити дуже високу ціну за справжню Незалежність. Тому зараз головна задача суспільства – рухатись в тому ж напрямку, який було задано під час Революції, не зважаючи на всі спроби залякування і шантажу, який вчиняють наші сусіди. В боротьбі гартується характер Нації та той стрижень, який стане основою нового суспільства, в якому ми будемо панувати на своїй, рідній землі.