15 липня в Миколаєві о 18:00 біля входу на Центральний стадіон (пр. Центральний) розпочне свій рух Марш традиційних цінностей.

Останнім часом відбувається наступ на традиційні сімейні цінності. Зараз спеціально загострюється увага на штучно надуманій так званій проблемі дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. У вищезгаданих існує вже ціла низка заходів і прийомів, спрямованих нібито на привертання уваги суспільства до своїх «проблем», а насправді – на пропаганду нездорових цінностей.

Нинішня влада свідомо закриває очі на реальні проблеми сім’ї, такі як сирітство, матері-одиначки, неповні сім’ї, відсутність необхідної підтримки молодих сімей. Натомість, вся увага сконцентрована на пропаганді нездорових, неприродних для українців цінностях. Традиційна сім’я сьогодні штучно нівелюється та піддається тиску зі сторони антитрадиційних сил.

Натомість, для українців поняття сім’ї є базовим в усіх починаннях. Родина –  це запорука й головна умова успішності українця. Міць та здоров’я нації залежить від правильної організації сім’ї, бо нація складається не з чого іншого, як з кількох чи з кількадесяти мільйонів таких національних клітин, як сім’я.

Ми закликаємо 15 червня  вийти всіх на захист традиційної сім’ї та показати, що #Миколаїв є містом традиційних цінностей.  Запрошуйте прийняти участь у заході своїх друзів, знайомих, родичів та близьких!

Дата: 18:00, 15 липня

Місце: вхід по проспекту Центральному до Центрального міського стадіону.

Телефон для довідок: 068 90 32 595