Всі значимі події в новітній історії України відбулися за безпосередньої участі та під впливом Організованого Українського Націоналізму. Але кінцевої мети – повалення пострадянської політичної системи та побудови Української Держави на принципах соціальної та національної справедливості не було досягнуто. Наше велике звершення – Революція 2013–2014 рр. привело нас впритул до перемоги. Ці події мали стати фундаментом для побудови нового державного устрою – очищеного від корупції та влади олігархату. Ми були як ніколи близькі до цього, але у очільників правого руху не вистачило концептуального бачення і рішучості довести справу до логічного завершення.

Минуло три роки з часу Революції, і всі ми є свідками повного відновлення ворожої інтересам Української Нації та Держави системи. Тотальна корупція, безправ’я громадян, меркантильність та егоїзм політичної верхівки, нехтування національними інтересами, економічний занепад, безхребетна зовнішня і внутрішня військова політика – всі ці характерні риси попереднього режиму не лише відновилися, але й набули ще більш виразних форм.

Попри свідоме пробудження значної частини Українського суспільства, зумовлене Майданом та війною з Росією, наша Нація дезорієнтована і не готова знову брати у власні руки здійснення сутнісних, системних змін. Україна потребує рішучої рушійної сили, що буде відстоювати її права та інтереси.

Соціал-Національна асамблея завжди провадила жорстоку, безкомпромісну боротьбу з режимом Януковича, і не зважаючи на суворі репресії проти її членів, вийшла переможцем з цього двобою. Наразі наше завдання є значно масштабнішим – остаточне знищення існуючої пострадянської, олігархічної, антинародної системи та створення сильної і самодостатньої Української Держави у відповідності до інтересів Української Нації. Як організована політична сила, у цей складний період Української історії, ми беремо на себе відповідальність за реалізацію Революційної програми Українського соціального націоналізму.

Наш характер – безкомпромісність, рішучість, наполегливість, жертовність – має бути переданий цілій Нації, у якої має скінчитися терпіння щодо олігархів і політиканів, зрадників і пристосуванців, сепаратистів та агресорів. За нашим прикладом Нація має усвідомити своє покликання та реалізувати право Свободи, Величі та Справедливості.