25 липня о 18:00 на Байковому цвинтарі відбудеться поминальний захід до дня жалоби за Ярославом Бабичем, юридичним референтом Соціал-Nаціональної Асамблеї та одним з засновників батальйону «Азов». Соціал-Nаціональна Асамблея та родина загиблого запрошують долучитись до заходів з вшанування пам’яті нашого побратима.

Ярослав Бабич, відомий у правому середовищі як Балканець, загинув за трагічних обставин два роки тому. Слідство досі вважає «самогубство» офіційною версією смерті попри те, що всі відомі факти та речові докази вказують на підступне вбивство з намаганням інсценувати самозадушення. Не зважаючи на відчайдушні спроби системи приховати обставини цього підлого вбивства, знищити доказову базу та сфальсифікувати справу, можна переконано стверджувати, що всі обставини цього вбивства невдовзі будуть з’ясовані, а на винних чекатиме розплата.

У Ярослава залишилось троє неповнолітніх дітей та дружина, яка попри тиск та залякування з боку так званих «правоохоронних органів», продовжує вести наполегливу боротьбу за встановлення справедливості та захист чесного імені Ярослава. Ваша участь у цьому заході є не лише даниною пам’яті одному з чільних діячів українського національного руху сучасності, але й підтримкою його родини у важкій боротьбі з системою.

 

ПРИЙДИ І ПІДТРИМАЙ БОРОТЬБУ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ!