Депутат Обласної Ради в Закарпатській області генерал-майор міліції Віктор Русин на своїй сторінці у Facebook побажав Україні президента «…такого, як Путін»: «Я хотів би дожити до того часу,коли в моїй державі Україна люди проголосують за президента держави два терміни підряд з 76%. Лиш такий державний діяч об’єднає навколо себе весь український народ і зробить все для його процвітання.»

Якщо трохи поцікавитись біографією пана Віктора ( більше відомого, як «Антибіотик», що пов’язують з кришуванням наркобізнесу в Закарпатському регіоні та всій країні ), можна дізнатись декілька цікавих фактів. До «Помаранчевої революції» Русин успішно обіймав керівні посади в тодішній міліції, проте після зміни влади в країні він був звинувачений у сприянні викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева,  за що його судили, півроку він провів у СИЗО, проте, після приходу до влади банди Януковича, всі звинувачення наче випарувались, і кар’єра Віктора Павловича знову пішла вгору. На жаль, звезення тітушок в часи першого майдану залишилось непоміченим епізодом біографії. Дослужившись до генерал-майора за допомогу в розбудові ОПГ «Янукович і компанія», з великою кількістю медалей в 2014-му році він пішов на пенсію, але продовжив діяльність вже у якості народного обранця в лавах депутатів-регіоналів при Закарпатській Обласній Раді.

Як людина, що має міліцейсько-радянський вишкіл, цілком логічно, що натякає Віктор Павлович в своєму пості саме на В.В. Путіна, оскільки попередній його начальник безсоромно полишив рідні краї, віддавши перевагу «Ростову-папе», замість перебування на лаві підсудних. Проте, будучи вірним  послідовником заповітів Ілліча, генерал продовжує святкувати день радянської міліції та день радянської окупаційної армії 23 лютого. Саме через світоглядні розбіжності, герой нашої історії так несхвально відгукується і про націоналістів. Мабуть, бо заважають святкувати день радянської армії. Хто такі «справжні мужики», на разі, невідомо. Мабуть, та сама категорія людей, що святкують 23 лютого.

         Цікаве фото з не менш цікавим другом, генералом міліції Євдокимовим Володимиром Миколайовичем, якого вважають причетним до вбивства справжнього патріота України Сашка Білого в 2014-му році. Про нього детальніше можна прочитати в цій статті: https://nashkiev.ua/vlast/articles/kto-takoy-vladimir-evdokimov.html . Після скандалу з вбивством Олександра Музичка одіозного генерала, що ненавидів добровольців та займався кришуванням організованої злочинності, було звільнено з лав МВС. Черговий приклад абсолютної безкарності для тих, хто носить великі погони не залежно від регіону, в якому проживає. Корупційно-міліцейська єдність і солідарність не знає жодних кордонів, тому перевертні в погонах цілком успішно та доволі часто після великих проколів у службі просто переводяться подалі від місця, де вже встигли наробити справ. Така собі ротація дуже «цінних» для нашої з вами безпеки  кадрів.

Окрему зацікавленість викликає скромне життя генерала. За сумнозвісною українською традицією, більшу частину майна записано на дружину та дітей. А майна вистачає. 4 автомобілі, один з яких Лексус ціною близько 100 000 $, два будинки по 150 квадратних метрів, чотири земельних ділянки загальною площею 3 500 квадратів та декілька банківських рахунків загальною сумою близько 4, 5 млн. гривень. Окрім цього, родина Віктора Павловича трохи займається бізнесом. Наприклад, 40% Ужгородської клініки сімейної стоматології. Скромний внесок в уставний фонд клініки у розмірі 4 млн. гривень належить його дружині. Звісно, що вищевказане жодним чином не пов’язано з професійною діяльністю колишнього міліціонера, а успіхи в бізнесі членів родини є лише співпадінням.