Сьогодні, 06 вересня, миколаївські активісти СНА разом з Ігорем Дерев’янко приїхали у столичний Вищий спеціалізований суд (ІІІ колегія суддів) України, де відбувся розгляд касаційної скарги Пелипас О.О. та Бабенко В.А., в якій вони вимагали скасувати рішення Корабельного районого суду та апеляційного суду, що повернули у державну власність одну з ділянок лісу “Маяк”, яка була незаконно “роздерибанена” раніше. В ході засідання склалося враження, що судді відверто симпатизують “спритним землевласникам”. Але їм явно заважали присутні активісти та той факт, що ще рік тому Верховний суд України по аналогічній справі виніс постанову, яка підтверджує, що це ліс, роздача землі в ньому незаконна. В результаті недзвичайно довгої наради колегія ВССУ винесла “хитре” рішення: відправити справу на новий розгляд аж в суд першої інстанції.

Також, активісти для громадського контролю відвідали засідання у інший колегії ВССУ, де розглядалась справа в інтересах суспільства, що також стосується Миколаївської області. Там вирішувавалось питання повернення у державну власність ділянки водоохоронної зони на узбережжі зони відпочинку Рибаківка, що також була незаконно привласнена “спритниками”. Тут присутність активу була більш дієва. Як результат – громадянам повернуто народне добро.
Нагадаємо, це той самий Пеліпас, який наразі знаходиться під вартою у Маріуполі в зв’язку з резонансним затриманням ОЗУ(ОПГ – рос.) “Михайла Тітова (Мультіка)”.