В результаті збройного повстання державна влада в колишній Російській імперії опинилась, фактично, в руках керівництва більшовицької партії на чолі з Володимиром Леніним. Безпосереднє керівництво повстанням здійснював військово-революційний комітет Петроградської ради на чолі з Левом Троцьким.

Так почалась більшовицька революція, що стала однією з найбільших трагедій в світовій історії та призвела до початку довготривалої кровопролитної громадянської війни на теренах колишньої Російської імперії, жертвами якої стали мільйони людей. Але це було тільки початком «реформ», які провадила нова влада під гаслами диктатури пролетаріату. Насильницьке насадження ворожої людині антиприродньої комуністичної ідеології, підрив моральних устоїв, знищення церкви, ліквідація цілих класів суспільства, продрозкладка, голодомор, масові розстріли та створення атмосфери тотального панічного страху, загибель мільйонів людей через Другу світову війну,  масові депортації населення, спроби знищення культури та національної ідентичності цілих народів.

«Здобутки» більшовицької влади за понад 70 років існування Імперії Зла можна перераховувати нескінченно. Для української Нації режим червоних окупантів зробив значно більше поганого, ніж всі попередні загарбники. Знищення самостійної держави, тисячі селянських повстань, які комуністи змогли придушити тільки шляхом знищення українського селянства голодомором у 32-33 рр. Нищення десятків тисяч українських патріотів, незгодних з більшовицькою політикою, загибель мільйонів людей у Другій світовій війні, в яку нас втягли комуністи, де Україна стала полем битви з величезною кількістю безневинних жертв.

Героїчний подвиг бійців Української Повстанської Армії та інших борців з червоною чумою, дисиденти, підпільники та українська діаспора закордоном… Всі ці люди десятиліттями несли в своїх серцях ідею Незалежності України та боролись за вигнання найбільшого зла, що бачила наша Батьківщина. Саме тому варто пам’ятати, що Незалежність, отримана у 1991 році, була не просто подарунком з неба. Їй передувала постійна та невпинна боротьба цілих поколінь патріотів, які змогли розвалити тюрму народів та подарувати нам шанс створити гідне майбутнє у гідній країні, боротьба за яку триває.