19 вересня 1962 року народився Олександр Іванович Музичко, відомий також як Сашко Білий, — легендарний український націоналіст, громадсько-політичний діяч, військовий, учасник організацій СНУМ, УНА та УНСО, координатор Правого сектору у Західній Україні, активний учасник рівненського Майдану.

Сашко Білий створив у Рівному першу націоналістичну організацію СНУМ (Спілка незалежної української молоді), згодом — став членом Української національної асамблеї, а після подій ГКЧП — загонів УНСО на Рівненщині.

Усвідомлюючи геополітичне становище України та загрозу військового вторгнення, що надходила від РФ, приймав участь у першій Російсько-Чеченській війні на боці борців за незалежність Ічкерії. У 1994 році командував загоном УНА-УНСО «Вікінг», який воював у складі підрозділу польового командира Шаміля Басаєва, також, був особистим охоронцем президента Чечні Джохара Дудаєва, від якого особисто отримав орден “Герой Нації”.

За життя Сашко Білий завжди відрізнявся безкомпромісністю, цілеспрямованістю та простотою, за що отримав великий авторитет в націоналістичному середовищі.